Watch Dogs Full İndir – Tek Link PC

10

Watch Dogs PC

Ubisoft tarafından geliştirilen ve neredeyse GTA 5′den sonra üzerinde bu kadar konuşulan oyun Watch Dogs PC sürümü internete düştü ve oyuncular için indirilebilir durumda. Henüz resmi çıkış tarihi bile gelmeden oyunu oynayabilecek olmamız, doğrusu bizleri epey heyecanlandırıyor. Oyuna genel yapısı itibariyle bakacak olursak bir açık dünya sistemi ile karşı karşıyayız. Yani bu demek oluyor ki devasa bir haritada istediğimiz yerlere gidip oyunun elverdiği kadar etkileşimde bulunabileceğiz.

Şimdi de Watch Dogs’un hikayesini irdelemeye başlayalım. Daha önce bu denli hikaye ögeleriyle karşımıza bir yapım çıkmadığı için yine bir heyecan kaplıyor içimizi. Oyun boyu yöneteceğimiz ana karakterin adı Aiden Pearce. Trajedilerle dolu bir aile geçmişi mevcut. Ailesine yapılanlar için öfkeli, intikam almak için ise fazlasıyla sabırsız. Aynı zamanda bütün bunlarla baş edebilecek kadar yetenekli.

Asıl olaya gelmedik bile. Adamımız tam anlamıyla usta bir hacker ve neredeyse şehrin altını üstüne getirecek fonksiyonları kontrol edebiliyor. Şehrin trafik ışıklarından elektrik trafolarına bununla da kalmayıp telekomünikasyon sisteminden tren raylarına kadar sistemlere sızabiliyor. Şikago şehrinde en azılı suçluların bile geceleri rahatını kaçıracak olan Aiden Pearce istediğini alana kadar asla pes etmeyecek.

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi Watch Dogs resmi çıkışını yapmadan cracker ekipleri tarafından kırıldı ve torrent sitelerinde yerini aldı. Şimdilik Skidrow ve Repack sürümleri mevcut ancak her ikisinin de boyutları birbirine yaklaşık olduğu için çok fazla fark eden bir durum yok. Ayrıca torrent linki dışındaindirebilmek için tek link ve partlı oyun dosyalarını da sizlere sunuyoruz. Şimdiden keyifli oyunlar diliyor ve Watch Dogs’da Şikago’nun altını üstüne getirmenizi temenni ediyoruz keyifli oyunlar.

sistem-gereksinimleri

Watch Dogs PC Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) yada Windows 8 (Sadece 64Bit Sistemlerde)
  • İşlemci :  Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz yada AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
  • Bellek :  6 GB RAM
  • Ekran Kartı :  DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM – Nvidia Geforce GTX 460 yada AMD Radeon HD 5770
  • DirectX Sürümü : Version 11
  • Sabit Disk: 25 GB boş alan

Watch Dogs Kurulumu

  1. İlk olarak sizlere verdiğimiz torrent yada diğer dosya sitelerinden oyunu indirin.
  2. Ardından indirdiğiniz klasördeki crack dosyasını “Watch Dogs/bin/Watch Dogs.exe”dizinine kopyalayın.
  3. Değiştirilsin mi sorusuna evet diyerek onaylayın.
  4. İşlem bu kadar oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

indir

Torrent : WD-PC-Torrent

Alternatif : Watch Dogs Full İndir

Alternatif 2 : http://turbobit.net/sc0p0dz9l2mj.html

Watch Dogs Ekran Görüntüsü 3Watch Dogs Ekran Görüntüsü 4Watch Dogs Ekran Görüntüsü 5Watch Dogs Ekran Görüntüsü 6Watch Dogs Ekran GörüntüsüWatch Dogs Ekran Görüntüsü 1Watch Dogs Ekran Görüntüsü 2

10 YORUMLAR