The Lord of the Rings Conquest Full İndir (Tek Link PC)

5

The-Lord-of-the-Rings-Conquest-PC

Yüzüklerin efendisi serisinde hayranı olduğumuz filmlerin bilgisayar oyunlarını da oynayabileceksiniz. The Lord of the Rings Conquest, EA tarafından sırtlandı ve ortaya muhteşem bir oyun çıkardı. İlk oyuna kıyasla stratejiden ziyade aksiyon ögelerine daha çok ağırlık verilmiş diyebiliriz. Oyunu TPS yani üçüncü bakış açısı tarzıyla oynuyoruz.

Karakterlerimize gelince The Lord of the Rings Conquest’de de direkt olarak hikayeye bağlı kalınmış ve filmlerdeki kahramanlar burada da yer alıyor. Oyuna ilk olarak başlarken karakter seçmemizi istiyor ve Gandalf, Aragorn, Legolas’dan birini seçip savaşın ortasına dalıyoruz.

Seçtiğiniz karaktere göre savaş özellikleriniz de var. Örneğin büyücü Gandalf’ı seçecek olursanız asasıyla savaşıyor ve daha çok büyü yaparak düşmanları öldürüyorsunuz. Bu durumu Legolas’da ise ok silahı ağırlıklı. Son kahramanımız Aragorn ise tabii ki kılıcıyla asla pes etmeden savaşıyor.

sistem-gereksinimleri

The Lord of the Rings Conquest Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: (Windows XP)/ (Vista SP2)/(Windows 7)
  • İşlemci: Pentium Intel Core 2 Duo 2.4Ghz @AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
  • Bellek: 1 GB (XP) / 1 GB (Vista/Win 7) Ram
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7900 GTX/ ATI Radeon X800 XT
  • Sabit Disk: 6 GB Boş Alan

The Lord of the Rings Conquest Kurulumu : İlk olarak oyunun dosyalarını indirin. Ardından Winrar veya Daemon Tools Lite programıyla açarak kurulumu gerçekleştirin.

indir

http://turbobit.net/qd591c8ysd0m.html

The-Lord-of-the-Rings-Conquest-Full-Tek-LinkThe-Lord-of-the-Rings-Conquest-GezginlerThe-Lord-of-the-Rings-Conquest-PCThe-Lord-of-the-Rings-Conquest-Full-OyunThe-Lord-of-the-Rings-Conquest-Gameplay

5 YORUMLAR