South Park The Fractured but Whole İndir

southpark_cover

Çatlamış fakat Whole, South Park olayları sonrasında gerçekleşir: The Stick of Truth, 21’inci sezon bölümüyle Franchise Prequel bir kravat olarak. Çocuklar Colorado Rocky Dağları’ndaki South Park kasabasında yeni bir maceraya başlarken, bu kez rol yapma süper kahramanları oluyorlar. Bununla birlikte, Cartman’ın planlanan film franchise’ı üzerindeki düşüş, oğlanları iki gruba ayırıyor. Cartman’la yan yana olanlar Coon ve Friends’e üye olurken, Mysterion’un önderliğindeki rakip grup Freedom Pals, iki grup arasında bir iç savaş başlatarak kendi franchise çağrısında bulundu.

Oyuncu Yeni Kid’i tekrar kontrol eder, ancak şimdi Yeni Çocuk’un cinsiyetini seçme seçeneği vardır. Oyun kaldığı yerden başlıyor. Yeni Çocuk yoğun bir kavgaya girer ve arkadaşlarını korumaya gider. Savaş bittikten sonra, Cartman aniden Coon gibi giyinmiş görünüyor ve geleceği düzeltmek için zamanında geri adım attığını söylüyordu (gerçekten sadece bir dolaba giriyor ve giyinmiş savaşa giriyor) ve herkes süper kahramanlar oynamaya geçiyor. Yeni Kid’i bir kahramanın kimliğine dönüştürdükten sonra ona sıradan bir arka plan kazandıran Cartman, nakit ödülünü kazanmak için kayıp bir kedi bulma amacını ortaya koyuyor.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; South Park The Fractured but Whole İndir

Etiketler :
Yorumlar ( 0 )


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art