Pes 2018 Repack İndir

0

24afae0f27ddcc912c9859456ea12e5e0180d161

PES 2017, aynı etkiyi yapmadan bu akıllıca ve verimli bir şekilde rafine edildi. Bu arada, saha dışı konular önemli bir zayıf nokta olarak kaldı. Çöp kipleri ve ropey sunumu büyük ölçüde ele alınmadı. Ama yine de futbol, ha? Lanet cehennem
Böylece PES 2018, hem etkileyici hem de çekişme kemiğine sahip benzer bir öyküyü döndürür. Futbol, bir avuç (büyük ölçüde) etkili tweaks ile muhteşem kalır. Fakat artan gelişmeler, KİH’in çatlaklarının daha görünür olduğu anlamına gelir.

PES 2018’in mükemmelleşmeye devam ettiği noktaya başlayalım. Sahada bu taktiksel açıdan en zengin ve çeşitli futbol oyunu. Maçlar takımın tarzı ve oyuncularının uyarlanabilirliği tarafından dikte edilen kendi anlatımlarına sahip olma eğilimindedir. En büyük gücü, futbolcuların bireysellikleri, eşsiz varlıkları da hesaba katılması ve etkili kullanılması için gereklidir. Romelu Lukaku son savunma hattını aşan bir oyun ve güç tutabilen bir canavardır. Messi ve Neymar gibi Maestro, hızlı ve keskin hareketlerle, geçmiş meydan okumalarla uğraşan bir ip üzerinde topu tutuyor ve hatta daha ince ayarlanmış top sürme ile. Aubamayeng gibi Speedster’lar, geçen yılki dikkat çekici nerfing sonrasında, gerçek dünyada tost sırtında olacak herhangi bir kerestelik savunucusunu geride bıraktı. Oldukça doğru.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; Pes 2018 Repack İndir