Minecraft Story Mode Episode 4 Full İndir

2

14b1ca21ed3c2faf49cbed66eb9526db

BİR ÖMÜR BOYU MACERA MINECRAFT DÜNYASINDA

Bu beş bölüm epizodik serisi, Nether, sonunda ve ötesinde aracılığıyla Overworld arasında tehlikeli bir maceraya atılmak. Sen ve arkadaşların taş efsanevi sırasını saygı duymak: savaşçı, Redstone mühendis, rumuzlardan ve mimar; Ender ejderha avcıları. Gabriel savaşçı toplantı umuduyla EnderCon iken, sen ve arkadaşların yanlış şey keşfetmek bir şey korkunç. Terör dışarı çıktı ve AF–dan senin dünyayı kurtarmak istiyorsak taş sipariş bulmak için bir macera ayarlamanız gerekir.

• Ödüllü macera oyun güç merkezi tarafından Telltale Games, Minecraft yaratıcıları, ortaklığıyla oluşturulan Mojang

Patton Oswalt (Ratatouille, S.H.I.E.L.D ajanlar), seslerin featuring • Brian Posehn (Sarah Silverman Program, Mission Hill), Ashley Johnson (son of bize, Tales from sınır bölgeleri), Scott Porter (Cuma gece ışık, X-Men), Martha Plimpton (The Goonies, yetiştirme umut), Dave Fennoy (The Walking Dead: A sahte oyunları serisi, Batman: Arkham şövalye), Corey Feldman (The Goonies Yanımda), Billy West (Futurama, Macera zamanı) ve Paul Reubens (Tron: Ayaklanması, Pee-Wee’s Playhouse)

• Hikaye yaptığınız kararları ile sürücü: ne diyorsun insanlar (ve nasıl) ve heyecan verici eylem anlarda yapmayı tercih bu-ecek yapmak senin hikayen

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; Minecraft Story Mode Episode 4 İndir

2 YORUMLAR