Microsoft Office 2019 Türkçe Tam Sürüm İndir

Microsoft, Windows ve Mac için Office 2019’u yayınlamaktadır. Güncelleme, Microsoft’un Office 365 hizmetine aylık özellik güncellemeleriyle katılmayan işletmeler ve tüketiciler için tasarlanmıştır. Office 2019, son üç yıl içinde Office 365’e eklenen özelliklerin bir alt kümesidir ve Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher güncelleştirmelerini içerir.

Office 2019, tüm Office uygulamalarında bir dolaşım kalem kutusu ve şerit özelleştirmeleri içerecektir. Microsoft ayrıca, yeni bir çevirmen ve erişilebilirlik iyileştirmelerinin yanı sıra, Word’e odaklanma modunu da getiriyor. Morph geçişler, SVG ve 3D model desteği, tıklama dizilimi ve 4k video dışa aktarma işlemleri PowerPoint’e geliyor.

Bu bireysel özellik güncellemelerinin yanı sıra, önümüzdeki haftalarda Exchange Server 2019, Skype Kurumsal Sunucu 2019, SharePoint Server 2019 ve Project Server 2019 da yayınlanacak. Ofis 2019’un kendisi , bugün ticari hacim lisansı müşterileri için ilk önce , önümüzdeki birkaç hafta içinde tüketici ve diğer iş müşterileri tarafından takip edilecek.

Programı 32 ve 64 bit sürümleriyle indirmek için; Office 2019 İndir

Etiketler :
Yorumlar ( 0 )


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art