Lifesum Premium Diyet Planı Oluşturma APK İndir

0

Diyet planı, yemek günlüğü, makro hesap makinesi, kalori sayacı ve sağlıklı yemek tarifleri, hepsi tek bir uygun yerde. Lifesum ile sağlıklı olun ve kendinizi harika hissedin!

Keto, oruç, paleo veya şekersiz bir diyet denemek mi istiyorsunuz? Her hedef için mükemmel diyet planlarımız var. Kontrol altında kalmak için bir sağlık takipçisine mi ihtiyacınız var? Korkma. Sezgisel bir yiyecek günlüğü, makro hesaplayıcısı ve tonlarca beslenme rehberimiz var.

Yemek planlayıcısı ve makro izci – TOP Lifesum özellikleri:
● Herhangi bir hedef için diyet planı ve diyet ipuçları – kilo vermek ve sağlıklı beslenmek
● Keto, oruç, paleo, şeker detoksu ve daha birçok diyet ve plan
● Kolay günlüğe kaydetme için barkod tarayıcı ile kalori sayacı ve gıda izci
● Makro hesap makinesi – günlük makrolarda, beslenme ve kalorilerde sekmeleri tutar
● Yemek planlayıcısı – herhangi bir plan için lezzetli tariflerden sağlıklı yiyecekler yiyin
● Sağlık takipçisi – zindelik ve sağlığın en üstünde kalın

AĞIRLIK ZARARLARI VE DİYET PLANI
Kişiselleştirilmiş bir diyet planı ile kilo verin. Hangi gıda planlayıcısının programa ve yaşam tarzına göre en uygun olduğunu bulmak için testimize katılın. Oruçtan, paleodan şekersiz diyetlere ve bunların arasındaki her şeye, herhangi bir kilo verme hedefine ulaşmak için doğru plana sahibiz.

TARİFLER VE YEMEK PLANLAYICI
Tüm yemek planlarını desteklemek için sağlıklı tarifler. Bir diyet rut içinde sıkışmış? Lezzetli keto tariflerini keşfedin, şekersiz bir yemek planı olmadan isteklerinizi yenin veya paleo yemek listelerini ve atıştırmalıkları arayın.

CALORIE SAYAÇ VE GIDA PLANLAYICI
Kalori sayacı ve yiyecek izleyici fonksiyonları günlük beslenme değerlerine genel bir bakış sunar. Bugün egzersiz yaptın mı? Premium’a geçin ve Lifesum’u FitBit, Runkeeper, Moves ve diğer fitness uygulamaları ile senkronize edin.

GIDA GÜNLÜĞÜ VE MAKRO İZCİ
Makrolar efsanevi. Makro takipçimizle kolaydır – makro hesaplayıcı ile doğru enerji tüketimine ulaşın. Makrolar ve beslenme bilgileri için barkodları taramanız veya manuel olarak girmeniz yeterlidir.

Premium apk olarak indirmek için; Lifesum Premium Apk