Gta Vice City Full İndir (Tek Link)

213

Gta Vice City

Gta Vice City şu günlerde biraz eskimiş olsa da hala oynanabilir en zevkli oyunların içerisinde yer alıyor. Gta Vice City ile başıboş gezmenin yanında yapabileceğiniz görevler ile heyecan ve eğlence durmadan devam ediyor. Tamindir olarak sizlere verdiğimiz link sıkıştırılmış olarak oyunu full oynamanıza olanak sağlıyor. Ayrıca Türkçe dil yaması ile birlikte geliyor.

Sistem Gereksinimleri

Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP işlemci
256 MB RAM
915 MB boş disk alanı
DirectX 9.0 uyumlu 64 MB ekran kartı(“GeForce 3″ / “Radeon 8500″ veya daha iyi)
DirectX 9.0 uyumlu ses kartı ile Klavye & Fare
Gamepad

tek

Oyunu İndir (Kurulum Anlatımı) : Gta Vice City Full İndir

Not : Direkt indirme linki eklenmiştir.

Alternatif (Torrent): Gta Vice City İndir

KKcTuNA.jpg (800×600)28Eyan5.jpg (800×600)T1uKnxX.jpg (800×600)

213 YORUMLAR

  1. indirenler cift tıklaypm orda klasöre çıkart\gta vice city diyor ona tıklayın klsöre çıkartsın açın klasörü orda unpak diyor onu açın ve yüklesin en sonunda bir sorun çıkacak unpakı kapayın ve sorun gider orda oyunun simgesi vcar oradanda açın hepinize iyi eğlenceler.

  2. Merhaba Sayın Admin Abi;

    Oyun çok güzel öncelikle bize indirme olanağı sağladığınız için çok teşekkür ederim.Oyunu indirdim kurdum oynuyorum ve çok güzel bir oyun,ama bir sorunumuz var.Oyunun sesi yok.Seçenekler kısmından baktım ama ses açma tuşuna gelince (error!)veriyor.Sağ altta çıkıyor bu yazı bu hatayı nasıl giderebilirim.İlginiz için şimdiden çok teşekkürler. 🙂

  3. abi buna tofaş yapmadan oynanılmaz yapacaksanız ggm indiriyonuz gta nın kurulu olduğu yere atıyonuz ggm ye giriyonuz gtainside.comdan kenardan gta viceyi seçionuz ordan car deyip indiriyonuz ordan ggm yi açıp sağ tık yapıp ampul resmi olana tıklıyonuz rarın içindeki txd yi txd modele dff yi de dff modele atıyonuz ve install var tıklayın sonra done çıkacak tıklayın olmassa yorum yapın ama arabayı arıyarak bulacaksınıızz .

  4. ARKADAŞLAR http://turbobit.net/7ikb3c180emo.html BURDAN İNDİRİYOSUNUZ DAHA SONRA RARI AÇIP Bİ KLASÖRE ATIYOSUNUZ SONRA UNPAK DOSYASINI ÇALIŞTIRIYOSUNUZ O KENDİ YÜKLİYCEK 10 DAKİKA FİLAN SÜRÜYO BİTİNCE İZİN İSTİYCEK EVET DEYİN SONRA HERHANGİ Bİ TUŞA BASIN KAPANCAK KLASÖRÜN İÇİNDE GTA-VC yi çalıştırın bitti