Gezginler İndir – Oyun İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr Fri, 25 Jan 2019 16:41:06 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.3 Mobile Royale Hasar Hileli Mod APK İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/mobile-royale-hasar-hileli-mod-apk-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/mobile-royale-hasar-hileli-mod-apk-indir/#respond Fri, 25 Jan 2019 16:41:03 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1348

Mobile Royale, kendi imparatorluğunu kurduğun ve birliklerini savaş alanına götürdüğün yönetim stratejisi oyununa sahip bir RTS. Ayrıca, paylaşılan düşmanlarınızla savaşta güçlere katılmak için diğer çevrimiçi oyuncularla ittifaklar kuracaksınız. 

Daha önce Android’de başka yönetim stratejisi oyunları oynadıysanız, imparatorluğunuzun her yönünü yönetmek, tanıdık bir his uyandırır. Yeni binalar inşa etmeniz gerekecek ve eğer yeni yapılar inşa ederseniz, faydaları bir üst seviyeye çıkaracaksınız. Tabii ki, ahşap ve taş kaynakları dahil olmak üzere, çaldığınız zaman toplamanız gereken bir takım özel materyaller gerektirecek.

Bununla birlikte, Mobile Royal’in en parlak parladığı yer savaş alanında. Oyuncular, stratejik hamlelerini gerçek zamanlı olarak yapar ve her bir benzersiz saldırı yeteneğinden en iyi şekilde yararlanmak için kahramanlarını tam doğru zamanda toplar. Aslında, her karakterin kendine özgü özellikleri ve muhteşem sinerji saldırı kombinasyonları başlatmak için bir araya getirebileceğiniz özel saldırıları vardır. 

Mobile Royale, kelimenin tam anlamıyla, grafikleri ve savaş sistemleriyle başlayan olağanüstü bir RTS’dir. IGG’nin dikkat çekici başka bir oyununa bakıyoruz, bu türdeki uzmanlar arasında Lords Mobile, Deck Heroes ve Castle Clash gibi diğer büyük başlıklar da var.

Oyunu hileli olarak indirmek için; Mobile Royale Apk İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/mobile-royale-hasar-hileli-mod-apk-indir/feed/ 0
Format Factory Full PC İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/format-factory-full-pc-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/format-factory-full-pc-indir/#respond Thu, 20 Dec 2018 12:55:25 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1339

Multimedya formatının çoğu için destek

Tüm popüler video, ses, resim formatlarını başkalarına dönüştürme desteği.

 

Multimedya formatının çoğu için destek

Tüm popüler video, ses, resim formatlarını başkalarına dönüştürme desteği.

Multimedya dosya boyutu azalır

Dosyanın boyutunu azaltmanıza yardımcı olabilir, sadece disk alanı kazanmak için değil, aynı zamanda kaydetmek ve yedeklemek için de kolay.

Biçim dönüşümünü belirtebilir

İphone, ipod multimedya dosya formatlarını destekleyin.

Destek resmi yaygın olarak kullanılan fonksiyonlar

Resim dönüştürme, Zoom, Döndür / Çevir, etiketleri destekler.

Programı tam sürüm olarak indirmek için; Format Factory İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/format-factory-full-pc-indir/feed/ 0
Telestream Wirecast Pro Full İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/telestream-wirecast-pro-full-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/telestream-wirecast-pro-full-indir/#respond Mon, 17 Dec 2018 16:20:10 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1335

Wirecast ile profesyonel görünümlü videoyu kolayca yayınlayın

Kolayca profesyonel video akışı ve üretmek. Dizüstü bilgisayarınızı veya bilgisayarınızı, Mac ve Windows için en popüler ödüllü video prodüksiyon yazılımı olan Wirecast ile bir televizyon stüdyosuna dönüştürün. Canlı akışlar, web seminerleri, web yayınları, spor, kilise hizmetleri, eğitim veya eğitim videoları ve daha fazlası için mükemmel. Aşağıda daha fazla bilgi edinin veya ücretsiz deneyin.

Bir fare tıklamasıyla video ve ses çekimlerini karıştırın ve değiştirin. Kaynakları taşıyın, sürükleyin ve yeniden boyutlandırın ve istediğiniz şekilde görüntüleyebilmeniz için bunları istediğiniz sıraya göre istifleyin.

Programı full olarak indirmek için; Telestream Wirecast Pro İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/telestream-wirecast-pro-full-indir/feed/ 0
Microsoft Office 2019 Türkçe Tam Sürüm İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/microsoft-office-2019-turkce-tam-surum-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/microsoft-office-2019-turkce-tam-surum-indir/#respond Tue, 02 Oct 2018 13:24:54 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1311

Microsoft, Windows ve Mac için Office 2019’u yayınlamaktadır. Güncelleme, Microsoft’un Office 365 hizmetine aylık özellik güncellemeleriyle katılmayan işletmeler ve tüketiciler için tasarlanmıştır. Office 2019, son üç yıl içinde Office 365’e eklenen özelliklerin bir alt kümesidir ve Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher güncelleştirmelerini içerir.

Office 2019, tüm Office uygulamalarında bir dolaşım kalem kutusu ve şerit özelleştirmeleri içerecektir. Microsoft ayrıca, yeni bir çevirmen ve erişilebilirlik iyileştirmelerinin yanı sıra, Word’e odaklanma modunu da getiriyor. Morph geçişler, SVG ve 3D model desteği, tıklama dizilimi ve 4k video dışa aktarma işlemleri PowerPoint’e geliyor.

Bu bireysel özellik güncellemelerinin yanı sıra, önümüzdeki haftalarda Exchange Server 2019, Skype Kurumsal Sunucu 2019, SharePoint Server 2019 ve Project Server 2019 da yayınlanacak. Ofis 2019’un kendisi , bugün ticari hacim lisansı müşterileri için ilk önce , önümüzdeki birkaç hafta içinde tüketici ve diğer iş müşterileri tarafından takip edilecek.

Programı 32 ve 64 bit sürümleriyle indirmek için; Office 2019 İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/microsoft-office-2019-turkce-tam-surum-indir/feed/ 0
Assassin’s Creed Origins İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/assassins-creed-origins-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/assassins-creed-origins-indir/#respond Sat, 03 Feb 2018 19:33:45 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1305

Oyuncu, yaygın bir karışıklık sırasında Ptolemaik Krallık halkını korumak için çalıştıklarında, Bayek ve eşi Aya adında bir Medjay rolü üstlenir: Firavun, Ptolemaios XIII, genişleme hırslarını barındırırken yönetimini sürdürmek için mücadele eder onun krallığı; Kızkardeşi, yakın tarihte hüküm giymiş olan Kleopatra, Ptolemaios’a karşı bir karşı darbe başlatmak için sadık güçleri görevlendirmeye başladı; ve Julius Caesar komutasında Roma Cumhuriyeti tarafından Krallık’a sık sık yapılan saldırılar yakında bir istila olasılığına yol açtı. Bayek’in Medjay rolü onu ve Aya’yı, bu olayları manipüle eden gizli güçlerle ve ilk Assassins haline dönüştürecek.Bu makalenin arsa özeti çok uzun veya aşırı detaylı olabilir. Gereksiz ayrıntıları kaldırıp daha özlü hale getirerek lütfen iyileştirmeye yardımcı olun. (Kasım 2017) (Bu şablon mesajının nasıl ve ne zaman kaldırılacağını öğrenin)
Günümüzde, Abstergo’nun Tarih Araştırmaları Bölümü’nden bir araştırmacı olan Layla Hasan, arkadaşı ve meslektaşı Deanna Geary ile birlikte Mısır’da bir eser bulma ve bulma göreviyle görevlendirildi. Bununla birlikte, eski Assassins Bayek ve Aya’nın mumyalarını içeren bir mezar buluyor. Şirketin Animus Projesinde konumunu güvence altına alacak herhangi bir bilgiyi bulmayı umut eden Layla, Deanna’nın protestosuna rağmen, Bayek ve Aya’nın anılarını, değiştirilmiş Animus’u kullanarak üstlerine söylemeden yeniden yaşatmaya karar verdi.

M.Ö. 49’da Bayeç, Siwa Oasis’i korumaktan sorumlu, saygıdeğer bir Medjay, oğlu Khemu ile birlikte beş maskeli bir grup tarafından Amun Tapınağı’ndaki bir yer altı tonozuna kaçırıldı. Maskeli adamlar Bayek’e altın bir küre veriyor ve onu gizli bir kasayı açmak için kullanmasını istiyor. Khemu Bayek’ten kaçmasına yardım eder, ancak maskeli adamlardan birini öldürme mücadelesi sırasında Bayek yanlışlıkla Khemu göğsünden bıçaklayarak onu öldürdü.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; Assassin’s Creed Origins İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/assassins-creed-origins-indir/feed/ 0
EMERGENCY 20 İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/emergency-20-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/emergency-20-indir/#respond Mon, 06 Nov 2017 18:50:42 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1297 emergency20

Serin tutun ve kurtarma ekibinizi heyecan verici gerçek zamanlı görevlerde – yasadışı bir sokak yarışından nükleer bir erime noktasına kadar koordine edin.

Bir meteor bir taşrada çökertildiğinde ne olur? Yoksa havai fişek fabrikası ateşe maruz kaldıysa? Felaketi de içerebilirsin!

4 şubeden – itfaiye, tıbbi hizmetler, polis ve teknik birimlerden – oluşan birçok farklı birim emirlerinizi bekliyor.
Gerçek zamanlı olarak, ünitelerinizi en iyi şekilde dağıtmaya ve hangi görevlerin öncelikle ele alınması gerektiğine karar verin. Bir olay komutanı olarak, sınırlı ünitelerinizi en iyi şekilde kullanmanız ve daima parmaklarınız üzerinde olması gerekir. Çünkü beklenmedik durumların en iyi planlarınızı ne zaman bozacağını asla bilemezsiniz …

EMERGENCY’ye yeni başlayanların bu başlangıç ideal başlangıç noktasıdır. Üç kampanya, yeni yeniden hayal 10 yeni misyon, Free Play ve Multiplayer arasında bu paket, heyecan verici ACİL DUYARLILIK oyunlarını saatlerce içermektedir.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; EMERGENCY 20 İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/emergency-20-indir/feed/ 0
South Park The Fractured but Whole İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/south-park-the-fractured-but-whole-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/south-park-the-fractured-but-whole-indir/#respond Wed, 18 Oct 2017 11:58:47 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1293 southpark_cover

Çatlamış fakat Whole, South Park olayları sonrasında gerçekleşir: The Stick of Truth, 21’inci sezon bölümüyle Franchise Prequel bir kravat olarak. Çocuklar Colorado Rocky Dağları’ndaki South Park kasabasında yeni bir maceraya başlarken, bu kez rol yapma süper kahramanları oluyorlar. Bununla birlikte, Cartman’ın planlanan film franchise’ı üzerindeki düşüş, oğlanları iki gruba ayırıyor. Cartman’la yan yana olanlar Coon ve Friends’e üye olurken, Mysterion’un önderliğindeki rakip grup Freedom Pals, iki grup arasında bir iç savaş başlatarak kendi franchise çağrısında bulundu.

Oyuncu Yeni Kid’i tekrar kontrol eder, ancak şimdi Yeni Çocuk’un cinsiyetini seçme seçeneği vardır. Oyun kaldığı yerden başlıyor. Yeni Çocuk yoğun bir kavgaya girer ve arkadaşlarını korumaya gider. Savaş bittikten sonra, Cartman aniden Coon gibi giyinmiş görünüyor ve geleceği düzeltmek için zamanında geri adım attığını söylüyordu (gerçekten sadece bir dolaba giriyor ve giyinmiş savaşa giriyor) ve herkes süper kahramanlar oynamaya geçiyor. Yeni Kid’i bir kahramanın kimliğine dönüştürdükten sonra ona sıradan bir arka plan kazandıran Cartman, nakit ödülünü kazanmak için kayıp bir kedi bulma amacını ortaya koyuyor.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; South Park The Fractured but Whole İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/south-park-the-fractured-but-whole-indir/feed/ 0
The Evil Within 2 İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/the-evil-within-2-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/the-evil-within-2-indir/#respond Thu, 12 Oct 2017 18:31:19 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1289 p5677

Selefi gibi, oyun bir hayatta kalma korku oyunudur. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynayan oyuncu, kızı Lily’yi kurtarmak için Birlik dünyasına inmesi gereken dedektif Sebastian Castellanos’un denetimini üstleniyor. Üç zorluk modu, yani Yapımcı Shinji Mikami’nin Hayatta Kalma ve Kabus gibi Casual olduğunu söylüyor. The Evil Within 2’de, haritalar daha büyüktür ve oyuncuların bir seviyede ilerlemesinin birden fazla yolu vardır. Oyuncuya ayrıca, oyun dünyasında yer alan hedefleri, kaynakları ve düşmanları vurgulamaya yardımcı olan “İletişimcisi” olarak bilinen bir öğe verilir. Birlik dünyasında olanlarla ilgili ipuçları veren Rezonans puanlarını da açığa çıkaracaktır. Oyuncular, yan hedefleri tamamlamak ve kıt olan kaynakları araştırmak için harita alanını özgürce keşfedebilirler. Oyuncular, silahlar gibi silahları kullanarak düşmanlarla doğrudan yüzleşebilir veya kendilerini fark etmelerini önlemek ya da sessizce onları öldürmek için düşmanların arkasına gizlice gizlemek için gizlilik kullanabilirler.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; The Evil Within 2 İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/the-evil-within-2-indir/feed/ 0
Pes 2018 Repack İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/pes-2018-repack-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/pes-2018-repack-indir/#respond Fri, 22 Sep 2017 19:03:34 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1285 24afae0f27ddcc912c9859456ea12e5e0180d161

PES 2017, aynı etkiyi yapmadan bu akıllıca ve verimli bir şekilde rafine edildi. Bu arada, saha dışı konular önemli bir zayıf nokta olarak kaldı. Çöp kipleri ve ropey sunumu büyük ölçüde ele alınmadı. Ama yine de futbol, ha? Lanet cehennem
Böylece PES 2018, hem etkileyici hem de çekişme kemiğine sahip benzer bir öyküyü döndürür. Futbol, bir avuç (büyük ölçüde) etkili tweaks ile muhteşem kalır. Fakat artan gelişmeler, KİH’in çatlaklarının daha görünür olduğu anlamına gelir.

PES 2018’in mükemmelleşmeye devam ettiği noktaya başlayalım. Sahada bu taktiksel açıdan en zengin ve çeşitli futbol oyunu. Maçlar takımın tarzı ve oyuncularının uyarlanabilirliği tarafından dikte edilen kendi anlatımlarına sahip olma eğilimindedir. En büyük gücü, futbolcuların bireysellikleri, eşsiz varlıkları da hesaba katılması ve etkili kullanılması için gereklidir. Romelu Lukaku son savunma hattını aşan bir oyun ve güç tutabilen bir canavardır. Messi ve Neymar gibi Maestro, hızlı ve keskin hareketlerle, geçmiş meydan okumalarla uğraşan bir ip üzerinde topu tutuyor ve hatta daha ince ayarlanmış top sürme ile. Aubamayeng gibi Speedster’lar, geçen yılki dikkat çekici nerfing sonrasında, gerçek dünyada tost sırtında olacak herhangi bir kerestelik savunucusunu geride bıraktı. Oldukça doğru.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; Pes 2018 Repack İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/pes-2018-repack-indir/feed/ 0
No70 Eye of Basir İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/no70-eye-of-basir-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/no70-eye-of-basir-indir/#respond Thu, 29 Jun 2017 16:25:35 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1280 no70logo1

No70: Basir Gözü, korku, macera ve bulmaca temelli bir video oyunudur. Çocukluğunu büyükanneleri ile geçiren Erhan ve Aras, evdeki 10 yıl boyunca bazı olağanüstü olaylara maruz kalmıştı. Büyükanne öldükten sonra iki kardeş evden ayrılmışlar ve bu nedenle farklı yaşamlar geçiriyorlar. 20 yıl sonra başarılı bir arkeolog olan Erhan, ünlü bir yaratıcı yönetmen haline geldi. Erhan bir sabah uyandığında, evinde değişen bir şeyin farkındadır. Neyin olduğunu anlamaya çalışırken, birdenbire ortadan kaybolur. Uzun bir süre Erhan’dan haber alamayan Aras, kardeşi bulma yolundadır, ancak karşılaşacağı şey hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; No70 Eye of Basir İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/no70-eye-of-basir-indir/feed/ 0