Gezginler İndir – Oyun İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr Wed, 20 Mar 2019 14:38:19 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.2 Call of Duty Mobile Android APK + OBB İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/call-of-duty-mobile-android-apk-obb-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/call-of-duty-mobile-android-apk-obb-indir/#respond Thu, 16 May 2019 23:51:50 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1373

Uzun süren aksiyon ve atış oyunu destanı, Call of Duty, hiçbir zaman yeni fikirlerin tükenmediği görünüyor. Call of Duty: Mobile , bu franchise’daki en ikonik karakterlerle oynayabileceğimiz ve onları özelleştirebileceğimiz tam bir atıcı sunmak için CoD evrenindeki tüm unsurları birleştiriyor.

Android için çok görevli bir Call of Call

Bu bir var biz birkaç farklı oyun modlarında takım tabanlı çatışmalarda rol alacağım hangi çok oyunculu FPS oyunu . Ekrandaki düğmeler aracılığıyla karakterimizi kontrol edeceğiz ve aşağıdakiler gibi özelliklerden ve işlevlerden en iyi şekilde yararlanabiliriz:

 • Deathmatch veya Frontline gibi farklı çok oyunculu oyun modları.
 • Dünyanın her yerinden oyunculara çevrimiçi savaşlara meydan okuyun.
 • Call of Duty’den ikonik karakterleri tüm silahlarıyla birlikte topla.
 • Sezgisel ve tamamen özelleştirilebilir kontroller.
 • Yüksek kaliteli grafikler.

Ancak, oyun hala alfa geliştirme aşamasında ve bu nedenle biraz dengesiz olabilir. Bununla birlikte, eğer Activision franchise hayranıysanız, APK’sını şu anda APK’sini indirmeye ve PUBG ve Fortnite’den çok önce çoktan bir oyunun en son haliyle eğlenmeye davet ediyoruz.

En son sürümdeki yenilikler

 • Beta sürümü olduğundan, geliştiricileri sürekli iyileştirmeler yapıyor.

Gereksinimler ve ek bilgiler:

 • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 4.0.3.

Oyunu apk dosyasıyla indirmek için; Call of Duty Mobile Apk İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/call-of-duty-mobile-android-apk-obb-indir/feed/ 0
Movavi Video Converter Premium 19 Full + Crack İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/movavi-video-converter-premium-19-full-crack-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/movavi-video-converter-premium-19-full-crack-indir/#respond Thu, 04 Apr 2019 16:58:42 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1366

Movavi Video Converter, birçok format arasında video dönüştürme için kullanılan, kullanımı çok kolay olan ve herhangi bir kullanıcının kendi görsel-işitsel dosyalarını, formatlarını değiştirmeden önce geliştirmesine yardımcı olacak birçok ekstra özelliği olan eksiksiz bir araçtır . 

Program, MPEG, WMV, HD MOV, DV, H.264, MP4, WMA, MP3, FLAC, APE ve DivX dosyalarını okuma ve yazma becerisine sahiptir . Ayrıca, videoları iPod / iPhone, PS3, Nokia, Zune, BlackBerry cep telefonları, HTC telefonları ve Archos çalarlar gibi çeşitli veya en popüler mobil cihazlarla ve video oyun konsollarıyla uyumlu bir formata dönüştürmek için oluşturulmuş hazır ayarlara sahiptir. .   Bu uygulama bir toplu dönüştürme sistemi ve sürüm araçlarına sahiptir

Her bir dosyanın görünümünü değiştirmek veya istemediğimiz parçaları kesmek mümkün. Pratik seçeneklerden bir diğeri, çeşitli videoları tek bir videoda birleştirmemize izin vermesidir. 

Arayüz çok net ve programı kullanmak diğer benzer uygulamalardan çok daha kolay. Movavi Video Converter’ı indirerek eksiksiz ve pratik bir dönüştürücü keşfedin.

Programı İndirmek için; Movavi Video Converter 19 İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/movavi-video-converter-premium-19-full-crack-indir/feed/ 0
App Builder Full Tam Sürüm İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/app-builder-full-tam-surum-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/app-builder-full-tam-surum-indir/#respond Wed, 20 Mar 2019 14:38:17 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1358

Modern masaüstü ve mobil uygulamalar oluşturmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! App Builder, Microsoft Windows için, programlama becerileri olan veya olmayan, HTML5 uygulamaları, WebApps, Progressive WebApps, WebExtensions ve Hybrid uygulamalarını hem mobil hem de masaüstü için oluşturmamızı sağlayan eksiksiz bir görsel geliştirme ortamıdır.

Görsel eylemler

App Builder ile uygulamalar oluşturmak için Javascript’i bilmenize gerek yok. App Builder’ın komut dosyası dili, yalnızca yürütmeniz gereken yere koyabileceğiniz yüzlerce görsel eyleme dayanır.

Görsel tasarımcı

Uygulama Oluşturucu, uygulamanın tasarımcısına yerleştirilmeye hazır olan onlarca görsel ve görsel olmayan kontrol sağlar. İhtiyacınız olan kontrolü tasarımcıya sürükleyip bırakın ve istediğiniz yere yerleştirin.

İçeriksel yardım

Uygulama Oluşturucu’nun kullanımı kolay olması amaçlanmıştır, ancak tüm mevcut kontrolleri ve eylemleri ve ayrıca bazı özel dersleri tanımlayan eksiksiz bir yardım dosyası içerir.

Uygulamalardan daha fazlası

App Builder, uygulamalarınızı WebApps ve Progressive WebApps olarak dağıtmanız için gerekenleri hazırlar. Uygulama Oluşturucu ayrıca, modern tarayıcılar için WebExtensions geliştirmenizi sağlar.

Selam Dünya!

App Builder ile yapabileceklerinize sadece 10 saniyede bir bakın! Aşağıdaki video geleneksel “Merhaba dünya!” Uygulama Oluşturucu durumda, oluşturma ve çalıştırma yalnızca 10 saniye sürebilir!

Birçok tema

App Builder, varsayılan olarak uygulamalarımızdan kullanabileceğimiz 36 farklı tema içeriyor. Eklenecek temalardan birini veya birkaçını seçebiliriz, ve sadece bir eylem kullanarak çalışma zamanında ve çalışma zamanında değiştirebilirsiniz.

Birçok örnek

App Builder, hemen hemen tüm görsel işlemlere ve diğer birçok alana dokunan 175 örnek içerir. Örneklerle oynayın, görsel eylemleri ve kontroller, eklentiler ve daha pek çok şeyi nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Genişletilebilir

App Builder’ın uygulamaları, program tarafından sağlanan görsel işlemlere ek olarak Javascript kullanılarak genişletilebilir. Ayrıca App Builder’ın Javascript eklentilerini ve Apache Cordova eklentilerini kullanmak da mümkündür.

Apache Cordova

App Builder, Apache Cordova ve eklentileriyle entegre edilmiştir ve uygulamalarımızı hızlı bir şekilde çalıştırmak, hata ayıklamak ve serbest bırakmak için uygun simgeleri ve açılış ekranlarını, yapılandırma dosyalarını, dosyaları imzalamayı ve toplu iş ve kabuk komut dosyalarını hazırlar.

CLI desteği

App Builder, görsel ortama ek olarak bir komut satırı derleyicisi içerir. Bu sayede uygulamalarımızı komut satırından basit ve hızlı bir şekilde derleyebiliriz.

Programı indirmek için; App Builder İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/app-builder-full-tam-surum-indir/feed/ 0
FRAG Pro Shooter Para Hileli Mod Apk İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/frag-pro-shooter-para-hileli-mod-apk-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/frag-pro-shooter-para-hileli-mod-apk-indir/#respond Mon, 11 Mar 2019 19:58:52 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1354

Frag pro shooter – Fütüristik arenalardaki dinamik savaşlara katılın. Savaş alanında hızlı hareket et ve rakiplere doğru atış yap. Bu heyecan verici Android oyununda mükemmel refleksleri ve taktik becerilerini göster. Eşsiz görünüme, yeteneklere ve silahlara sahip bir karakter takımı toplayın. Her kahramanın güçlü ve zayıf yanları vardır. Beklenmedik manevralar ve eylemler gerçekleştirmek için kahramanlar arasında hızlı geçiş yapın. Arenalardaki ilerlemeniz ile seyircileri ve rakiplerinizi şaşırtın. 

Oyun özellikleri:

 • Parlak grafikler
 • 40’tan fazla benzersiz karakter
 • İlginç arenalar
 • Diğer oyunculara karşı savaş

Oyunu hileli apk olarak indirmek için; FRAG Pro Shooter Apk İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/frag-pro-shooter-para-hileli-mod-apk-indir/feed/ 0
Mobile Royale Hasar Hileli Mod APK İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/mobile-royale-hasar-hileli-mod-apk-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/mobile-royale-hasar-hileli-mod-apk-indir/#respond Fri, 25 Jan 2019 16:41:03 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1348

Mobile Royale, kendi imparatorluğunu kurduğun ve birliklerini savaş alanına götürdüğün yönetim stratejisi oyununa sahip bir RTS. Ayrıca, paylaşılan düşmanlarınızla savaşta güçlere katılmak için diğer çevrimiçi oyuncularla ittifaklar kuracaksınız. 

Daha önce Android’de başka yönetim stratejisi oyunları oynadıysanız, imparatorluğunuzun her yönünü yönetmek, tanıdık bir his uyandırır. Yeni binalar inşa etmeniz gerekecek ve eğer yeni yapılar inşa ederseniz, faydaları bir üst seviyeye çıkaracaksınız. Tabii ki, ahşap ve taş kaynakları dahil olmak üzere, çaldığınız zaman toplamanız gereken bir takım özel materyaller gerektirecek.

Bununla birlikte, Mobile Royal’in en parlak parladığı yer savaş alanında. Oyuncular, stratejik hamlelerini gerçek zamanlı olarak yapar ve her bir benzersiz saldırı yeteneğinden en iyi şekilde yararlanmak için kahramanlarını tam doğru zamanda toplar. Aslında, her karakterin kendine özgü özellikleri ve muhteşem sinerji saldırı kombinasyonları başlatmak için bir araya getirebileceğiniz özel saldırıları vardır. 

Mobile Royale, kelimenin tam anlamıyla, grafikleri ve savaş sistemleriyle başlayan olağanüstü bir RTS’dir. IGG’nin dikkat çekici başka bir oyununa bakıyoruz, bu türdeki uzmanlar arasında Lords Mobile, Deck Heroes ve Castle Clash gibi diğer büyük başlıklar da var.

Oyunu hileli olarak indirmek için; Mobile Royale Apk İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/mobile-royale-hasar-hileli-mod-apk-indir/feed/ 0
Format Factory Full PC İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/format-factory-full-pc-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/format-factory-full-pc-indir/#respond Thu, 20 Dec 2018 12:55:25 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1339

Multimedya formatının çoğu için destek

Tüm popüler video, ses, resim formatlarını başkalarına dönüştürme desteği.

 

Multimedya formatının çoğu için destek

Tüm popüler video, ses, resim formatlarını başkalarına dönüştürme desteği.

Multimedya dosya boyutu azalır

Dosyanın boyutunu azaltmanıza yardımcı olabilir, sadece disk alanı kazanmak için değil, aynı zamanda kaydetmek ve yedeklemek için de kolay.

Biçim dönüşümünü belirtebilir

İphone, ipod multimedya dosya formatlarını destekleyin.

Destek resmi yaygın olarak kullanılan fonksiyonlar

Resim dönüştürme, Zoom, Döndür / Çevir, etiketleri destekler.

Programı tam sürüm olarak indirmek için; Format Factory İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/format-factory-full-pc-indir/feed/ 0
Telestream Wirecast Pro Full İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/telestream-wirecast-pro-full-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/telestream-wirecast-pro-full-indir/#respond Mon, 17 Dec 2018 16:20:10 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1335

Wirecast ile profesyonel görünümlü videoyu kolayca yayınlayın

Kolayca profesyonel video akışı ve üretmek. Dizüstü bilgisayarınızı veya bilgisayarınızı, Mac ve Windows için en popüler ödüllü video prodüksiyon yazılımı olan Wirecast ile bir televizyon stüdyosuna dönüştürün. Canlı akışlar, web seminerleri, web yayınları, spor, kilise hizmetleri, eğitim veya eğitim videoları ve daha fazlası için mükemmel. Aşağıda daha fazla bilgi edinin veya ücretsiz deneyin.

Bir fare tıklamasıyla video ve ses çekimlerini karıştırın ve değiştirin. Kaynakları taşıyın, sürükleyin ve yeniden boyutlandırın ve istediğiniz şekilde görüntüleyebilmeniz için bunları istediğiniz sıraya göre istifleyin.

Programı full olarak indirmek için; Telestream Wirecast Pro İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/telestream-wirecast-pro-full-indir/feed/ 0
Microsoft Office 2019 Türkçe Tam Sürüm İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/microsoft-office-2019-turkce-tam-surum-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/microsoft-office-2019-turkce-tam-surum-indir/#respond Tue, 02 Oct 2018 13:24:54 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1311

Microsoft, Windows ve Mac için Office 2019’u yayınlamaktadır. Güncelleme, Microsoft’un Office 365 hizmetine aylık özellik güncellemeleriyle katılmayan işletmeler ve tüketiciler için tasarlanmıştır. Office 2019, son üç yıl içinde Office 365’e eklenen özelliklerin bir alt kümesidir ve Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher güncelleştirmelerini içerir.

Office 2019, tüm Office uygulamalarında bir dolaşım kalem kutusu ve şerit özelleştirmeleri içerecektir. Microsoft ayrıca, yeni bir çevirmen ve erişilebilirlik iyileştirmelerinin yanı sıra, Word’e odaklanma modunu da getiriyor. Morph geçişler, SVG ve 3D model desteği, tıklama dizilimi ve 4k video dışa aktarma işlemleri PowerPoint’e geliyor.

Bu bireysel özellik güncellemelerinin yanı sıra, önümüzdeki haftalarda Exchange Server 2019, Skype Kurumsal Sunucu 2019, SharePoint Server 2019 ve Project Server 2019 da yayınlanacak. Ofis 2019’un kendisi , bugün ticari hacim lisansı müşterileri için ilk önce , önümüzdeki birkaç hafta içinde tüketici ve diğer iş müşterileri tarafından takip edilecek.

Programı 32 ve 64 bit sürümleriyle indirmek için; Office 2019 İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/microsoft-office-2019-turkce-tam-surum-indir/feed/ 0
Assassin’s Creed Origins İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/assassins-creed-origins-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/assassins-creed-origins-indir/#respond Sat, 03 Feb 2018 19:33:45 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1305

Oyuncu, yaygın bir karışıklık sırasında Ptolemaik Krallık halkını korumak için çalıştıklarında, Bayek ve eşi Aya adında bir Medjay rolü üstlenir: Firavun, Ptolemaios XIII, genişleme hırslarını barındırırken yönetimini sürdürmek için mücadele eder onun krallığı; Kızkardeşi, yakın tarihte hüküm giymiş olan Kleopatra, Ptolemaios’a karşı bir karşı darbe başlatmak için sadık güçleri görevlendirmeye başladı; ve Julius Caesar komutasında Roma Cumhuriyeti tarafından Krallık’a sık sık yapılan saldırılar yakında bir istila olasılığına yol açtı. Bayek’in Medjay rolü onu ve Aya’yı, bu olayları manipüle eden gizli güçlerle ve ilk Assassins haline dönüştürecek.Bu makalenin arsa özeti çok uzun veya aşırı detaylı olabilir. Gereksiz ayrıntıları kaldırıp daha özlü hale getirerek lütfen iyileştirmeye yardımcı olun. (Kasım 2017) (Bu şablon mesajının nasıl ve ne zaman kaldırılacağını öğrenin)
Günümüzde, Abstergo’nun Tarih Araştırmaları Bölümü’nden bir araştırmacı olan Layla Hasan, arkadaşı ve meslektaşı Deanna Geary ile birlikte Mısır’da bir eser bulma ve bulma göreviyle görevlendirildi. Bununla birlikte, eski Assassins Bayek ve Aya’nın mumyalarını içeren bir mezar buluyor. Şirketin Animus Projesinde konumunu güvence altına alacak herhangi bir bilgiyi bulmayı umut eden Layla, Deanna’nın protestosuna rağmen, Bayek ve Aya’nın anılarını, değiştirilmiş Animus’u kullanarak üstlerine söylemeden yeniden yaşatmaya karar verdi.

M.Ö. 49’da Bayeç, Siwa Oasis’i korumaktan sorumlu, saygıdeğer bir Medjay, oğlu Khemu ile birlikte beş maskeli bir grup tarafından Amun Tapınağı’ndaki bir yer altı tonozuna kaçırıldı. Maskeli adamlar Bayek’e altın bir küre veriyor ve onu gizli bir kasayı açmak için kullanmasını istiyor. Khemu Bayek’ten kaçmasına yardım eder, ancak maskeli adamlardan birini öldürme mücadelesi sırasında Bayek yanlışlıkla Khemu göğsünden bıçaklayarak onu öldürdü.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; Assassin’s Creed Origins İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/assassins-creed-origins-indir/feed/ 0
EMERGENCY 20 İndir http://www.gezginlerindir.gen.tr/emergency-20-indir/ http://www.gezginlerindir.gen.tr/emergency-20-indir/#respond Mon, 06 Nov 2017 18:50:42 +0000 http://www.gezginlerindir.gen.tr/?p=1297 emergency20

Serin tutun ve kurtarma ekibinizi heyecan verici gerçek zamanlı görevlerde – yasadışı bir sokak yarışından nükleer bir erime noktasına kadar koordine edin.

Bir meteor bir taşrada çökertildiğinde ne olur? Yoksa havai fişek fabrikası ateşe maruz kaldıysa? Felaketi de içerebilirsin!

4 şubeden – itfaiye, tıbbi hizmetler, polis ve teknik birimlerden – oluşan birçok farklı birim emirlerinizi bekliyor.
Gerçek zamanlı olarak, ünitelerinizi en iyi şekilde dağıtmaya ve hangi görevlerin öncelikle ele alınması gerektiğine karar verin. Bir olay komutanı olarak, sınırlı ünitelerinizi en iyi şekilde kullanmanız ve daima parmaklarınız üzerinde olması gerekir. Çünkü beklenmedik durumların en iyi planlarınızı ne zaman bozacağını asla bilemezsiniz …

EMERGENCY’ye yeni başlayanların bu başlangıç ideal başlangıç noktasıdır. Üç kampanya, yeni yeniden hayal 10 yeni misyon, Free Play ve Multiplayer arasında bu paket, heyecan verici ACİL DUYARLILIK oyunlarını saatlerce içermektedir.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; EMERGENCY 20 İndir

]]>
http://www.gezginlerindir.gen.tr/emergency-20-indir/feed/ 0