Far Cry 3 Full Tek Link İndir

20

Far-Cry-3-PC

Serinin ilk oyunu henüz çıktığında bu kadar büyük bir etki yaratacağını kimse bilemezdi. Bugün baktığımız noktada ise Far Cry serisi kendine özgü tarzı ve oluşturduğu sadık oyuncu kitlesine yeni oyununu sunuyor. Far Cry 3 bahsettiğimiz serinin son oyunu ve yine hepsinden daha gelişmiş özelliklere sahip. Bu hem grafiksel anlamda hem de gerçekçi bir senaryo deneyimi anlamında kendisini gösteriyor.

Hikayeye değinecek olursak, tek amacı arkadaşlarıyla sahilde eğlenmek olan Jason Brody başına gelecekleri asla tahmin edemezdi. Henüz yirmilerinde olmasından dolayı bir nevi tecrübe eksikliği bir nevide karşı koyamadığı merak duygusu onu öngörülemez belaların içerisine sokuyor. Lakin kendisini bile şaşkınlık içerisinde bırakacağı psikopat bir katile dönüşüyor.

Senaryo ve görevler itibariyle oyunun çok şey sunduğunu özellikle belirtmek yerinde bir öneri olacaktır. Zira bizlere sunulan videolar, yapımcıların vermiş olduğu röportajlardan yola çıkarsak kendimizi bu macera ve aksiyona daha iyi hazırlayabiliriz.

Son olarak oyunun bilgisayar versiyonunu indirip oynamak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtelim. Far Cry 3′ün Repack sürümünü hazırlayan grup oyun severleri mutlu edecek bir iş ortaya koymuş. Sadece 4,5GB gibi boyutlara bütün oyunu tam olarak sığdırmayı başarabilmişler.

sistem-gereksinimleri

Far Cry 3 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista ve Windows 7
  • İşlemci: Intel Core ® 2 Duo [email protected] GHz veya AMD Athlon64 X2 6000 + @ 3.0GHz ya da daha iyisi
  • Bellek: 2 GB RAM (4 GB Önerilir)
  • Ekran Kartı: 512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)
  • DirectX: 9.0c
  • Ses: DirectX Uyumlu (Tavsiye Surround Sound 5.1 uyumlu)
  • Sabit Disk: 15 GB boş disk alanı

Far Cry 3 Kurulumu : Oyunun dosyalarını indirdikten sonra arşivden çıkartın. Ardından “setup” uygulamasıyla oyunun kurulumunu yapın. Crack işlemi otomatik yapıldığı için direkt olarak oyunu açıp oynayabilirsiniz.

indir

Far Cry 3 İndir

Far Cry 3 Görüntü 6Far Cry 3 Görüntü 7Far Cry 3 Görüntü 5Far Cry 3 Görüntü 4Far Cry 3 Görüntü 3Far Cry 3 Görüntü 2Far Cry 3 Görüntü 1Far Cry 3 Görüntü

20 YORUMLAR