Euro Truck Simulator 2 Türkiye Harita Yaması İndir (Anadolu)

47

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Harita Yaması

Euro Truck simulator oyunu için Türkçe yama paylaşımlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi Euro truck simulator oyunları ülkemizde oldukça popüler bir simülasyon oyunudur. Oyunda Avrupa şehirleri arasında yük taşımacılığı yapıyorsunuz. Haritada bir çok Avrupa ülkesi olmasına rağmen Türkiye yok. Bunun eksikliğini duyan oyunun Türk fanları inanılmaz bir Türk yaması yaptı.
Sitemiz üzerinden ücretsiz ve sorunsuz olarak indireceğiniz Euro Truck Simulator 2 Türkiye moduile artık haritanıza Türkiye ve Türkiye’de ki şehirler de eklenecek. Oyunu oynadığınızda Türkiye üzerinde yük taşımacılığı yapmanın çok farklı bir şey olduğunu anlayacaksınız. Euro Truck Simulator Türkiye modu ile birlikte oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.  Türkiye’de ki şehirler arasında gidip gelmek, kamyonumuzla yük taşırken Türk binalarını görmek bir yandan sizi gururlandırırken bir yandan da oyuna daha da bağlanmanızı sağlayacaktır.
Euro Truck Simulator 2 Türkiye yamasının kurulumu da oldukça basittir. Aşağıda size verdiğimiz linkten oyunu indirdikten sonra dosya içindekileri Belgelerim / Euro truck simulator / mod klasörü içerisine atın. İyi oyunlar.

Euro Truck Simulator 2 Anadolu Harita v1.45 Yaması Naslı Kurulur

  1. İlk olarak sizlere verdiğimiz dosyayı indirerek arşivden çıkartın.
  2. Karşınıza yeni 3 adet arşiv dosyası gelecektir ve rar şifreleri bulunmaktadır ancak dışarı çıkartmaya gerek olmadığı için rar şifresini bilmenize gerek yok.
  3. Bu üç dosyayı kopyalayarak “Belgelerim>Euro Truck Simulator2>Mod”  klasörüne atın.
  4.  Ardından oyuna girdikten sonra profil ekranından düzenlemeyi seçerek bu üç dosyayı seçin ve oyunu açın.

dl
İndirmek İçin Tıklayın: Euro Truck Simulator Türkiye Haritası Modu İndir

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Modu

47 YORUMLAR

  1. arkadaşlar bende tamö 15 20 tane mod var bunlardan biri kaçak modifiye paketi eğer sizde ets 2 türkiye haritası olmuyosa şunu yapın 1.10.1 güncelleme indirin indirdikten sonra 3 dosya olcak bu üç dosyayı alıp ets 2 dosya konumunun içine atın ve oyunu açıktan sonra alr tab yapıp güncellemeyi çalıştırın biraz uzun sürebilir ama olduktan sonra oyunu kapatıp yeniden açın ve sürümünüz mesala 1.1.1 ise 1.10.1 olcaktır modifiye modu isterseniz size link atarım daha otobüs yamaları crome cant yamaları var hepinize selamlar

  2. değerli admin ve sevgili arkadaşlar.Ben bu oyuna yeni başlayacağım.Öncelikle hangi sürümü indireyim ve sırasıyla hangi anadolu map leri yükleyeyim 1.9 vardı bende calıştırmadı anadolu map lerini onu sildim torrent olarak indircem nereden indireyim lütfen yardımcı olun