EMERGENCY 20 İndir

emergency20

Serin tutun ve kurtarma ekibinizi heyecan verici gerçek zamanlı görevlerde – yasadışı bir sokak yarışından nükleer bir erime noktasına kadar koordine edin.

Bir meteor bir taşrada çökertildiğinde ne olur? Yoksa havai fişek fabrikası ateşe maruz kaldıysa? Felaketi de içerebilirsin!

4 şubeden – itfaiye, tıbbi hizmetler, polis ve teknik birimlerden – oluşan birçok farklı birim emirlerinizi bekliyor.
Gerçek zamanlı olarak, ünitelerinizi en iyi şekilde dağıtmaya ve hangi görevlerin öncelikle ele alınması gerektiğine karar verin. Bir olay komutanı olarak, sınırlı ünitelerinizi en iyi şekilde kullanmanız ve daima parmaklarınız üzerinde olması gerekir. Çünkü beklenmedik durumların en iyi planlarınızı ne zaman bozacağını asla bilemezsiniz …

EMERGENCY’ye yeni başlayanların bu başlangıç ideal başlangıç noktasıdır. Üç kampanya, yeni yeniden hayal 10 yeni misyon, Free Play ve Multiplayer arasında bu paket, heyecan verici ACİL DUYARLILIK oyunlarını saatlerce içermektedir.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; EMERGENCY 20 İndir

Etiketler :
Yorumlar ( 0 )


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2
nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher air max pas cher air max pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris barbour paris piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet piumini peuterey outlet canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack Fjllraven Kanken backpack woolrich outlet online piumini woolrich outlet moncler outlet online moncler outlet piumini moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet online peuterey outlet cheap oil paintings pop canvas art