Dead Rising 3 İndir – Full Tek Link

0

Dead Rising 3 indir

Dead Rising 3 devasa ve dinamik dünyasıyla raflardaki yerini aldı. Zombiler tarafından istila edilmiş Los Perdidos kentini keşfedeceğiz. Bu şehirdeki zombiler oyunun diğer serilerindeki zombilere nazaran çok daha zeki ve ölümcül hale getirilmiş. Akıllı yapay zeka ile zombilerin hırçınlığı birleşince ortaya mücadele edilmesi zor canavarlar çıkıyor. Tüm savaş yeteneklerimizi ve kurnazlığımızı kullanmak zorundayız. Sürekli olarak gelmeye devam eden, kana susamış, üstün sayılardaki zombi sürüleri üzerimize gelecek. Dead Rising 3 ile birlikte hiç görmediğiniz kadar zombi göreceksiniz. Oyunun diğer bir özelliği ise zombilerin çeşitleri hakkında, zombilerin yüz çeşitlerinin ve karakterlerinin birbirlerinden farklı olduğunu göreceksiniz.

Oyundaki ana karakterimiz geçmişi gizemli, ilginç dövmeleri bulunan genç araba tamircisi Nick Ramos olacak. Şehri yok edecek olası bir askeri saldırıdan önce Los Perdidos’un zombi dolu sokaklarından kaçmanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Oyuna bir çok yeni silah eklendi, indirdiğinizde farkedeceksiniz. Araba kullanabiliyoruz ancak zombiler Dead Rising 3 ile artık arabalarınıza dahi yapışıyor. Bu da araç kullanımını hayli zorlaştırıyor.

sistem-gereksinimleri

Dead Rising 3 Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit sürümü, Windows 8 64-bit sürümü
  • İşlemci: Intel Core i3-3220 3.30GHz @ (veya Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.83GHz) / AMD Phenom II X4 945 @ 3,00 GHz veya daha yüksek
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 570 / AMD Radeon 7870 veya daha yüksek
  • Sabit Disk: 30 GB boş alan

indir

İndir: Dead Rising 3 İndir