Cs 1.6 Thor v12 Cfg İndir

16

counter-strike cfg

Sizlere cs 1.6 oyununda en çok tercih edilen cfg serisini sitemizde paylaşıyoruz. Serinin en iyilerinden biri olarak bilinen thor v12.cfg oyunda yüksek headshot başarısı sağlar. Bu sayede çok iyi fraglar kasarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bidliğiniz gibi cs oyununda dikkat çekmek oldukça önemlidir. Bu sayede size maç teklifleri gelebilir bedava adminlikler verilebilir. Thor cfg serisi sayesinde bu tür başarılara daha kolay ulaşabilirsiniz. Oyunda en çok şikayet edilen konulardan biriside silahların aşırı sekme yapmasıdır. Thor v12 cfg sekme sorununa çözüm getirerek ideal sekme derecesine ulaşmış nadir cfglerdendir.

Cs aleminde ses getiren aim cfg dediğimiz başarılı configleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Thor cfg serisi toplam 14 adet seri halinde çıkmıştır. Çıktığı ilk günden bu yana ün salmış ve binlerce oyuncu tarafından tercih edilmektedir. Bugün birçok serverde birçok oyuncunun tercihi haline gelmiştir. Çünkü v12.cfg gibi diğer serilerde de yüksek HS oranları yakalanmıştır. Cs 1.6 cfg arayan arkadaşlarımıza hiç şüphesiz önerebileceğimiz en iyi seridir.

Thor v12.cfg Kullanımı
Öncelikle aşağıdaki linkten cfgyi indirin. Daha sonra içinden çıkan v12.cfg dosyasını Program files > Valve > Cstrike klasörü içerisine atın. Dahasonra oyuna girip konsola exec v12.cfg yazarak cfgyi aktif edin. Aktif etme işleminin ardından herhangi bir servere bağlanıp hs atabilirsiniz. Nick değiştirmeyle sensitivity değiştirmeyle cfg bozulmaz.

dl

Cfg v12

16 YORUMLAR

    • kardeş şimdi atıyorum csyi c ye kurdun /yerel disk c/program dosyaları/valve/csstrike’ın içine at ve oyuna gırınce konsola

      exec v12.cfg yaz sonra ismini değiştir oyuna gir tadını çıkar bana da serverinde ortaklık yaz 😀