Cars 2 The Video Game İndir (Full/Tek Link)

26

Cars 2 The Video Game

Avalanche Software tarafından Cars 2 oyununun yapım aşamaları tamamlandı ve karşımıza oldukça zevkli filmini aratmayacak derecede eğlenceli bir oyun çıktı. Filmde yer alan ilginç hikayelere sahip neşeli arabaları oyunda yöneterek yarışlara katılabiliyorsunuz. Oyunda ilk olarak kendinize en uygun arabayı seçmek durumundasınız. İsterseniz ağır ve hantal bir araba isterseniz de hafif ve hızlı bir araba seçebilirsiniz. Her arabanın kendine göre dezavantajları olduğu gibi avantajları da bulunuyor.

İlk olarak oyunu tanıtmak ve öğretmek amaçlı kısa bir simülasyona tabi tutuluyorsunuz. Burada arabanın nasıl sürüleceği, zıplamak gibi temel şeyler öğretiliyor. Bunun ardından öğrendiklerimizi bir eğitim sahasında göstermeye çalışıyoruz. 1500 puana ulaşmanın hemen ardından ise oyunun birinci seviyesi açılıyor ve rakiplerle yarışmaya hak kazanıyoruz. Tek kişilik oyunlar haricinde aynı bilgisayardan 4 kişiye kadar varan co-op desteği ile eve gelen arkadaşlarınızla iyi vakit geçireceğiniz anlamına geliyor.

sistem-gereksinimleri

Cars 2: The Video Game Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz / AMD Athlon 64 3500+
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: DirectX 9.0c destekli 256 MB ekran kartı
HDD: 5 GB boş disk alanı

dl

http://turbobit.net/e488dnr2lhlv.html

ZvjW4.jpg (640×360)W89lZ.jpg (640×360)RwSwD.jpg (640×360)is8U5.jpg (640×364)

26 YORUMLAR

  1. şu ana kdar gördüğüm en iyi indirme sitesi diyebilirm tek linkte olay çözülüyor part fln da istemiyor ben bu oyunun cd sini alıcaktım buradan kolayca halletim teşekkürler http://www.gezginlerindir.gen.tr