Battlefield Vietnam İndir [Full Tek Link]

8

Battlefield-Vietnam
Battlefield serileri her bilgisayar oyunu oynayan kullanıcının da bildiği gibi gelmiş geçmiş en iyi savaş oyunu serileridir. Kullanıcılar arasında tercih edilmesinin sebebi ise her bölümünün bol aksiyon ile dolu olmasındandır.

Bugün sizlere Battlefield serilerinin en güzel ve en iyi oyunu olan Battlefield Vietnam indir oyununu tanıtacağız. Oyun, çıkarttığı strateji ve savaş oyunlarıyla son yıllarda kendinden söz ettiren EA Games tarafından geliştirilip piyasaya sunuldu.

Oyun, bizi kolay kullanılabilir ve fazla karışık olmayan menüsü ile karşılıyor. Oyunda Amerika ve Vietnam savaşını konu alan videolara rastlayacaksınız. Oyun da zaten bu iki ülke arasında geçen savaşı konu alıyor. Oyunda her iki ülkenin askerleri birbirleriyle mücadele halindeler.

Oyunun en büyük artılarından biri geniş haritalara sahip olması. Önceki sürümlere göre oldukça geniş haritalarda savaşlarımızı yapacağız. Oyun içerisinde ki ormanlıklar oldukça iyi tasarlanmış diyebiliriz. Bazı yerlerde bel boyuna gelen sazlıklar görmek mümkün. Oyun Vietnam’da geçtiği için Vietnam mimarisinden izler görmek mümkün.

Oyunun en büyük eksiklerinden biri ise tünellerin kaldırılmış olması. Önceki sürümlerde savaşlarda tünel içine gizlenebiliyorduk ya da tünellerden kaçabiliyorduk. Ama Battlefield Vietnam indir oyununda yapımcılar araçların dahi içine giremeyeceği tünelleri yapmayı gereksiz görmüş.

Oyunda bir çok bölgede savaş için yapılmış siperleri göreceksiniz. Oyunda kullanıcıya gerçekçilik hissi verilmesi için bir çok grafik de en ince detayına kadar tasarlanmış.

sistem-gereksinimleri

Battlefield Vietnam Sistem Gereksinimleri
İşlemci:Pentium III 1200Mhz,Athlon MP 1900+
Ram:256 MB
Sabit Disk:2 GB Boş disk alanı
Ekran Kartı:GeForce 4 MX 440,Radeon 8500 Serisi 64MB
dl
JQFCHlg.jpg (760×570)D7W6Ibi.jpg (760×570)j7lLx1V.jpg (760×570)BBVZ9AZ.jpg (760×570)kOWCrvD.jpg (760×570)

8 YORUMLAR