Assassin’s Creed Origins İndir

0

Oyuncu, yaygın bir karışıklık sırasında Ptolemaik Krallık halkını korumak için çalıştıklarında, Bayek ve eşi Aya adında bir Medjay rolü üstlenir: Firavun, Ptolemaios XIII, genişleme hırslarını barındırırken yönetimini sürdürmek için mücadele eder onun krallığı; Kızkardeşi, yakın tarihte hüküm giymiş olan Kleopatra, Ptolemaios’a karşı bir karşı darbe başlatmak için sadık güçleri görevlendirmeye başladı; ve Julius Caesar komutasında Roma Cumhuriyeti tarafından Krallık’a sık sık yapılan saldırılar yakında bir istila olasılığına yol açtı. Bayek’in Medjay rolü onu ve Aya’yı, bu olayları manipüle eden gizli güçlerle ve ilk Assassins haline dönüştürecek.Bu makalenin arsa özeti çok uzun veya aşırı detaylı olabilir. Gereksiz ayrıntıları kaldırıp daha özlü hale getirerek lütfen iyileştirmeye yardımcı olun. (Kasım 2017) (Bu şablon mesajının nasıl ve ne zaman kaldırılacağını öğrenin)
Günümüzde, Abstergo’nun Tarih Araştırmaları Bölümü’nden bir araştırmacı olan Layla Hasan, arkadaşı ve meslektaşı Deanna Geary ile birlikte Mısır’da bir eser bulma ve bulma göreviyle görevlendirildi. Bununla birlikte, eski Assassins Bayek ve Aya’nın mumyalarını içeren bir mezar buluyor. Şirketin Animus Projesinde konumunu güvence altına alacak herhangi bir bilgiyi bulmayı umut eden Layla, Deanna’nın protestosuna rağmen, Bayek ve Aya’nın anılarını, değiştirilmiş Animus’u kullanarak üstlerine söylemeden yeniden yaşatmaya karar verdi.

M.Ö. 49’da Bayeç, Siwa Oasis’i korumaktan sorumlu, saygıdeğer bir Medjay, oğlu Khemu ile birlikte beş maskeli bir grup tarafından Amun Tapınağı’ndaki bir yer altı tonozuna kaçırıldı. Maskeli adamlar Bayek’e altın bir küre veriyor ve onu gizli bir kasayı açmak için kullanmasını istiyor. Khemu Bayek’ten kaçmasına yardım eder, ancak maskeli adamlardan birini öldürme mücadelesi sırasında Bayek yanlışlıkla Khemu göğsünden bıçaklayarak onu öldürdü.

Oyunu torrent veya tek link olarak indirmek için; Assassin’s Creed Origins İndir