ARK Survival Evolved Full İndir – Torrent

0

cb849a25dfb8

ARK Survival Evolved – Donma ve ARK adında gizemli bir ada sahillerinde açlıktan bir adam ya da çıplak mahsur kadın gibi, sen, hasat kaynakları, el sanatları öğeleri avı bitkileri, araştırma teknolojileri büyür ve elemanları dayanacak sığınakları inşa etmeliyiz. Hayatta hakim öldürmek veya evcil ve arazi gezici leviathan dinozorlar ve diğer ilkel yaratıklar doğurmak ve diğer oyuncuların yüzlerce ya da av takım için kurnaz ve kaynakları kullanın … ve kaçış!

Aşağıdaki özellikler onun Gün 1 Erken Erişim salınımı üzerine oyun bulunmaktadır. Biz çok daha fazla yönleri ve uzun vadeli kalkınma yol haritası için planlanan iyileştirmeler var ve burada ARK şu anda yaşamaya ne olsun:

Dinozorlar, Yaratıklar, ve Islahı! – Son sürümü için planlanan Erken Erişim başlangıç ​​ve 100+ de 50+ üzerinde – bilinçsiz onu vurmak için bir vahşi yaratık zayıflaması içeren afinite süreci ve ardından uygun geri sağlığına onu hemşirelik – & – zorlu bir yakalama kullanarak terbiye edilebilir Gıda. Evcil sonra, bunu tamed ne kadar iyi bağlı ve eğitimli takip edebilir Pet, komutlar verebilir. Seviye-up devam ve yiyecek tüketmek Evcil, aynı zamanda, örneğin Armor olarak Envanter ve Ekipmanları taşımak onların gücüne bağlı olarak yerleşime geri av taşımak ve daha büyük hayvanlar basmış ve doğrudan kontrol edilebilir yapabilir! Karla kaplı dağların üzerinden bir Pterodactyl Fly düşman duvarların yanından müttefik asansör, dev bir brontosaurus boyunca düşman üssüne aracılığıyla Raptors paketi, Tromp ile ormanda ırk veya şiddetli bir T-Rex arkasındaki av kovalamak! Eğer egemenlik ve hayatta kalmak için mücadele eden birçok türler arasında sadece bir yaratıksın kendi yırtıcı ve av hiyerarşileri, dinamik bir ekosistem yaşam döngüsü içinde yer alın. Hayvanlar da seçici rekombinant genetik miras dayalı bir özellik sistemini kullanarak ardışık nesiller yetiştirmek için, karşı cinsten ile evlendirilen edilebilir. Bu süreç yumurta bazlı inkübasyon ve memeli gebelik kullanım ömrü içerir! Veya Dino Babies, daha basit cins koyun ve zam!

indir

Oyunu full olarak indirmek için; ARK Survival Evolved İndir