App Builder Full Tam Sürüm İndir

0

Modern masaüstü ve mobil uygulamalar oluşturmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! App Builder, Microsoft Windows için, programlama becerileri olan veya olmayan, HTML5 uygulamaları, WebApps, Progressive WebApps, WebExtensions ve Hybrid uygulamalarını hem mobil hem de masaüstü için oluşturmamızı sağlayan eksiksiz bir görsel geliştirme ortamıdır.

Görsel eylemler

App Builder ile uygulamalar oluşturmak için Javascript’i bilmenize gerek yok. App Builder’ın komut dosyası dili, yalnızca yürütmeniz gereken yere koyabileceğiniz yüzlerce görsel eyleme dayanır.

Görsel tasarımcı

Uygulama Oluşturucu, uygulamanın tasarımcısına yerleştirilmeye hazır olan onlarca görsel ve görsel olmayan kontrol sağlar. İhtiyacınız olan kontrolü tasarımcıya sürükleyip bırakın ve istediğiniz yere yerleştirin.

İçeriksel yardım

Uygulama Oluşturucu’nun kullanımı kolay olması amaçlanmıştır, ancak tüm mevcut kontrolleri ve eylemleri ve ayrıca bazı özel dersleri tanımlayan eksiksiz bir yardım dosyası içerir.

Uygulamalardan daha fazlası

App Builder, uygulamalarınızı WebApps ve Progressive WebApps olarak dağıtmanız için gerekenleri hazırlar. Uygulama Oluşturucu ayrıca, modern tarayıcılar için WebExtensions geliştirmenizi sağlar.

Selam Dünya!

App Builder ile yapabileceklerinize sadece 10 saniyede bir bakın! Aşağıdaki video geleneksel “Merhaba dünya!” Uygulama Oluşturucu durumda, oluşturma ve çalıştırma yalnızca 10 saniye sürebilir!

Birçok tema

App Builder, varsayılan olarak uygulamalarımızdan kullanabileceğimiz 36 farklı tema içeriyor. Eklenecek temalardan birini veya birkaçını seçebiliriz, ve sadece bir eylem kullanarak çalışma zamanında ve çalışma zamanında değiştirebilirsiniz.

Birçok örnek

App Builder, hemen hemen tüm görsel işlemlere ve diğer birçok alana dokunan 175 örnek içerir. Örneklerle oynayın, görsel eylemleri ve kontroller, eklentiler ve daha pek çok şeyi nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Genişletilebilir

App Builder’ın uygulamaları, program tarafından sağlanan görsel işlemlere ek olarak Javascript kullanılarak genişletilebilir. Ayrıca App Builder’ın Javascript eklentilerini ve Apache Cordova eklentilerini kullanmak da mümkündür.

Apache Cordova

App Builder, Apache Cordova ve eklentileriyle entegre edilmiştir ve uygulamalarımızı hızlı bir şekilde çalıştırmak, hata ayıklamak ve serbest bırakmak için uygun simgeleri ve açılış ekranlarını, yapılandırma dosyalarını, dosyaları imzalamayı ve toplu iş ve kabuk komut dosyalarını hazırlar.

CLI desteği

App Builder, görsel ortama ek olarak bir komut satırı derleyicisi içerir. Bu sayede uygulamalarımızı komut satırından basit ve hızlı bir şekilde derleyebiliriz.

Programı indirmek için; App Builder İndir