Agent Action Para Hileli APK İndir

0

Dünya tehlikede! Mobil cihazlar için bu heyecan verici ve aksiyon dolu atış oyununda Ajan Aksiyon casuslarının Dr. Evil’in planlarını yok etmesine yardımcı olun.

İyi bir casus olur musun? SayGames, mecburuz eğlenceli oyun tarafından geliştirilen bu arcade oyununda onu öğrenin vurmaya bizi bitirmek önce tüm düşmanlarımızı.

Ateş ederek dünyayı kurtarın

Ajan Eylem hoş bir minimalist üç boyutlu tasarımı ile tipik basit bir mobil oyun . Oyun her ekranda düşmanları vurmaya dayanmaktadır. Sağ üst köşede belirtilen düşman sayısını ortadan kaldırdıktan sonra, seviyeyi tamamlayana kadar bir sonraki ekrana geçersiniz.

Oyun sistemi basit: sizi vurmak için ateş ve serbest bırakmak için dokunun. Çok basit, ama çok, çok bağımlılık yapıyor . İlk başta kolay hissedecek, ancak yakında oldukça zor olacak.

Amaç, düşmanların gizli üslerine sızmak ve öldürülmeden seviyenin sonuna ulaşmak (ya da baştan başlamak ya da bir reklam izlemek zorundayız). Ayrıca, tavuklarından daha güçlü olan son patronlarla yüzleşmek zorunda kalacağız. Bu görevde bize yardımcı olmak için, farklı güç düzeylerine ve kurşun geçirmez yelekler gibi diğer eşyalara sahip çok sayıda silahımız olacak.

Görevleri tamamlayıp para kazandıkça yeni karakterlerin kilidini açabiliriz . Her birinin sonsuz mühimmatı olan özel bir silahı var. Tasarımları ayrıca Lara Croft ve John Wick gibi pop kültür karakterlerine de saygı gösteriyor (ve Keanu Reeves ile oynayabilmek çok güzel).

Bu, inanılmaz oynanabilirlik , ferahlatıcı bir tasarım ve eğlenceli olduğu kadar orijinal bir oyun konseptine sahip bir uygulamadır . Gizli bir ajan olmak için APK dosyasını indirin ve tüm kötü düşmanları yok edin.

Para hilesini buradan indirin; Agent Action Apk